Zajistěte si dokonalý tepelný komfort ve vašem domě či kanceláři s moderními klimatizačními systémy Daikin - předním výrobcem klimatizačních a tepelných zařízení.

V nabídce najdete širokou nabídku nástěnných, podhledových
i volně stojících klimatizací, které vkusně zapadnou do vašeho interiéru.

6 důvodů, proč jsou klimatizační systémy
Daikin tou správnou volbou:

 1. Úspora nákladů

  Klimatizace Daikin stojí v čele trhu i díky  skvělé energetické účinnosti A+++. To znamená, že zařízení pracují s mimořádně nízkou spotřebou energie, díky čemuž se uleví vaší peněžence.

 2. Tichý provoz

  Díky speciální izolaci a designu jsou klimatizace Daikin opravdu tiché. Skvěle se tak hodí i do ložnice a kanceláří.

 3. Pokročilé funkce

  Coanda Efekt je princip využívaný v technologii klimatizace a vytápění, který pomáhá optimalizovat rozdělení vzduchu v místnosti pro zajištění vyššího komfortu. Tento efekt se využívá k vedení proudu vzduchu podél povrchů, jako jsou stěny nebo stropy, což umožňuje efektivnější a cílenější distribuci tepla či chladu. Dalším důležitým prvkem je inteligentní teplotní snímač. Ten nejprve změří aktuální teplotu v místnosti a na základě získaných dat rozdělí vzduch tak, aby bylo zajištěno jeho rovnoměrné rozložení.

 4. Inovativní design a jednoduché ovládání

  Díky svému modernímu a minimalistickému designu klimatizační jednotky Daikin bez námahy začleňují do různých designových konceptů, od klasických po moderní. Tato inteligentní ovládací funkce umožňuje uživatelům přizpůsobit teplotu a další nastavení klimatizace s nevídanou pohodlností, a to odkudkoli.

 5. Adaptabilní technologie pro všechny roční období

  Klimatizace Daikin nejsou jen o chlazení; nabízí komplexní řešení pro celoroční komfort díky schopnosti efektivně vytápět v zimních měsících. Tato flexibilita znamená, že můžete užívat jedno zařízení pro udržení ideální teploty po celý rok, což je ekonomické a prostorově úsporné řešení.

 6. Odolnost a spolehlivost

  Klimatizace Daikin jsou navrženy s důrazem na dlouhodobou odolnost a spolehlivost. Vysoce kvalitní materiály a přísné kontrolní procesy zajišťují, že každá jednotka vydrží roky bezproblémového provozu, což vám šetří peníze a starosti s častými opravami nebo výměnami.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

 • Jaké typy klimatizačních systémů Daikin nabízí?
  • Klimatizace Daikin rozdělujeme do tří typů vnitřních jednotek: nástěnné, parapetní a podhledové.

  • Klimatizace Daikin je možné instalovat v páru jako klasický single split nebo ve verzi multi split kde je možné na jednu venkovní jednotku připojit až pět vnitřních jednotek našich klimatizací a v případě Multi+ i zásobník na teplou vodu.

 • Jaká je role BinSmart jako oficiálního distributora a jaké služby nabízí?
  • Společnost BinSmart patří mezi naše Home Comfort partnery. Ptáte se co to znamená? Home Comfort Expert spojuje kvalitu výrobků značky Daikin s profesionálním prodejním poradenstvím. Partnery s tímto certifikátem jsme nejprve důkladně prověřili a proškolili. Máte tedy jistotu, že vám navrhnou nejvhodnější řešení pro váš projekt, které vyhoví všem vašim potřebám a požadavkům. Home Comfort Expert partneři Daikin vám doporučí ideální zařízení pro vaši domácnost, zajistí hladký průběh instalace, péči o výrobek i případný servis.

 • Jaká je životnost produktů značky Daikin?
  • Tepelná čerpadla Daikin mají díky důmyslné konstrukci a díky tomu, že jsou vyrobena ze těch nejlepších materiálů, dlouhou životnost. Při správné údržbě vydrží vaše tepelné čerpadlo 15 až 20 let.

 • Jaké specifické výhody nabízejí Daikin čističky vzduchu pro domácnosti s domácími mazlíčky nebo pro lidi trpící alergiemi?
  • Vysoká účinnost - Elektrostatický HEPA filtr je vyroben z jemné síťoviny s velmi hustými vlákny, která jsou nabita statickou elektřinou, a zachytí tak více jemnějších částic ve srovnání s jinými filtry. Pracuje také rychleji a téměř nikdy se neucpe.

  • HEPA filtr - odstraňuje více než 99 % prachu, pylů, roztočů, zvířecí srsti, spor plísní, ale také kouř, bakterie a viry. Bez ohledu na značku, kterou si koupíte, je většina čističek vzduchu vybavena HEPA filtrem. HEPA filtry společnosti Daikin jsou výjimečné tím, že mají mnohem delší životnost. Zatímco jiné filtry je třeba vyměnit každý rok, tak HEPA filtry Daikin vydrží až deset let.

  • Likvidace znečišťujících látek - Vzduch ve vašich domácnostech je plný znečišťujících látek bez zápachu, které se nazývají těkavé organické látky (VOC) a mohou způsobovat různé zdravotní problémy. Těkavé organické látky se uvolňují z mnoha čistících prostředků a běžných předmětů v domácnosti, ale lze je odstranit pomocí čističky vzduchu s deodorizačním filtrem.

Nezávazná poptávka

Vaši nezávaznou poptávku zpracujeme do 2 pracovních dnů a ozveme se Vám s kalkulací na e-mail či telefon.

Nechte to na nás! Naši odborníci se postarají o složitou dotační administrativu. Dotace vyřídíme kompletně za vás! Dotace vám budou vyplaceny od 1 do 6 měsíců od instalace a zprovoznění.

Dotace

Hledat: ""

0 ks
Košík: 0,00