• Tepelná čerpadla a nástěnné klimatizace Daikin

  Tepelná čerpadla
  a nástěnné klimatizace Daikin

  Jednička ve vytápění a chlazení

Získejte špičkové řešení pro vytápění a chlazení od světového lídra v oblasti HVAC - Daikin. Jako certifikovaný HCE obchodní a servisní partner Daikin, vám přinášíme inovativní technologie a udržitelné produkty, které splňují nejvyšší standardy kvality a efektivity.

Naše spolupráce s Daikin přináší:

špičková tepelná čerpadla

Využijte až 80 % energie z přírody a snižte vaše energetické náklady i uhlíkovou stopu s našimi tepelnými čerpadly Daikin. Ideální řešení pro každý domov a průmyslovou stavbu.

klimatizační jednotky

Ať už potřebujete klimatizaci do bytu nebo průmyslového prostoru, klimatizační systémy Daikin zajistí maximální tepelný komfort, tichý provoz a vynikající energetickou účinnost.

vysoce kvalitní čističky vzduchu

Chraňte zdraví vaší rodiny s našimi čističkami vzduchu Daikin, které eliminují 99,9 % virů, bakterií, alergenů a nepříjemných pachů a zajistí čistý a zdravý vzduch v každé místnosti.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

 • Jaké jsou hlavní výhody tepelných čerpadel Daikin?
  • Úspora nákladů – Teplená čerpadla získávají zdarma energie ze vzduchu, země nebo vody. Přestože spotřebovávají elektřinu, jsou navrženy tak, aby byly energeticky úsporné a vaše účty za energie klesly.

  • Vytápění + chlazení + ohřev teplé vody – Tepelná čerpadla Daikin Altherma jsou všestranná. Mohou Vám zajistit vytápění, chlazení a ohřev teplé vody, takže se vyhnete instalaci samostatných systémů.

  • Životní prostředí – Protože tepelná čerpadla využívají převážně obnovitelnou energii, pomáhají snižovat naši uhlíkovou stopu a pozitivně ovlivňují životní prostředí.

  • Bezpečné použití – Tepelná čerpadla jsou poháněna obnovitelnou energii a částečně elektřinou, takže se nepoužívají fosilní paliva a nehrozí tak riziko úniku plynu nebo náhodného vznícení. Díky tomu jsou mnohem bezpečnější než běžně systémy vytápění.

  • Hlučnost – Hluk venkovní jednotky tepelného čerpadla je způsoben především ventilátorem a kompresorem. Venkovní jednotka Daikin obvykle není hlasitější než 60 decibelů – stejně jako elektrický zubní kartáček nebo běžný hovor. Naše vnitřní jednotky vydávají jemný šumivý zvuk, který dosahuje maximálně 30 decibelů. To znamená, že jsou tišší než chladnička a zvuk který vydávají, je asi tak tichý jako šepot nebo šustění listí.

 • Jaké typy klimatizačních systémů Daikin nabízí?
  • Klimatizace Daikin rozdělujeme do tří typů vnitřních jednotek: nástěnné, parapetní a podhledové.

  • Klimatizace Daikin je možné instalovat v páru jako klasický single split nebo ve verzi multi split kde je možné na jednu venkovní jednotku připojit až pět vnitřních jednotek našich klimatizací a v případě Multi+ i zásobník na teplou vodu.

 • Jaká je role BinSmart jako oficiálního distributora a jaké služby nabízí?
  • Společnost BinSmart patří mezi naše Home Comfort partnery. Ptáte se co to znamená? Home Comfort Expert spojuje kvalitu výrobků značky Daikin s profesionálním prodejním poradenstvím. Partnery s tímto certifikátem jsme nejprve důkladně prověřili a proškolili. Máte tedy jistotu, že vám navrhnou nejvhodnější řešení pro váš projekt, které vyhoví všem vašim potřebám a požadavkům. Home Comfort Expert partneři Daikin vám doporučí ideální zařízení pro vaši domácnost, zajistí hladký průběh instalace, péči o výrobek i případný servis.

 • Jaká je životnost produktů značky Daikin?
  • Tepelná čerpadla Daikin mají díky důmyslné konstrukci a díky tomu, že jsou vyrobena ze těch nejlepších materiálů, dlouhou životnost. Při správné údržbě vydrží vaše tepelné čerpadlo 15 až 20 let.

 • Jaké specifické výhody nabízejí Daikin čističky vzduchu pro domácnosti s domácími mazlíčky nebo pro lidi trpící alergiemi?
  • Vysoká účinnost - Elektrostatický HEPA filtr je vyroben z jemné síťoviny s velmi hustými vlákny, která jsou nabita statickou elektřinou, a zachytí tak více jemnějších částic ve srovnání s jinými filtry. Pracuje také rychleji a téměř nikdy se neucpe.

  • HEPA filtr - odstraňuje více než 99 % prachu, pylů, roztočů, zvířecí srsti, spor plísní, ale také kouř, bakterie a viry. Bez ohledu na značku, kterou si koupíte, je většina čističek vzduchu vybavena HEPA filtrem. HEPA filtry společnosti Daikin jsou výjimečné tím, že mají mnohem delší životnost. Zatímco jiné filtry je třeba vyměnit každý rok, tak HEPA filtry Daikin vydrží až deset let.

  • Likvidace znečišťujících látek - Vzduch ve vašich domácnostech je plný znečišťujících látek bez zápachu, které se nazývají těkavé organické látky (VOC) a mohou způsobovat různé zdravotní problémy. Těkavé organické látky se uvolňují z mnoha čistících prostředků a běžných předmětů v domácnosti, ale lze je odstranit pomocí čističky vzduchu s deodorizačním filtrem.

Nezávazná poptávka

Vaši nezávaznou poptávku zpracujeme do 2 pracovních dnů a ozveme se Vám s kalkulací na e-mail či telefon.

Nechte to na nás! Naši odborníci se postarají o složitou dotační administrativu. Dotace vyřídíme kompletně za vás! Dotace vám budou vyplaceny od 1 do 6 měsíců od instalace a zprovoznění.

Dotace

Hledat: ""

0 ks
Košík: 0,00