• Tepelná čerpadla Daikin

  Tepelné čerpadlo
  s bojlerem zdarma, nebo sleva až 60 000 Kč !

  Objednejte si u nás do konce března 2024 tepelné čerpadlo Daikin Altherma 3 R MT
  a získejte k němu bojler o objemu 250 l  nebo 300 l, nebo slevu ve výši až 60.000 Kč.

  Navíc můžete čerpat dotaci ve výši až 180.000 Kč, kterou pro vás zdarma vyřídíme.

7 důvodů, proč jsou tepelná čerpadla
Daikin správnou volbou:

 1. Vysoká teplota výstupní vody

  Tepelné čerpadlo Daikin může vyrábět topnou vodu o teplotě až +65 °C i při venkovní teplotě -15 °C, což zajišťuje teplo a komfort bez nutnosti záložního elektrického dohřevu.

 2. Tichý provoz

  Díky speciální izolaci a designu je hlučnost čerpadla snížena na pouhých 38 dBA, což přispívá k tichému a provozu.

 3. Úspory nákladů

  Čerpadlo se vyznačuje vysokou účinností s celoroční sezónní účinností SCOP 4,81 (A+++) pro 35 °C, což vede k výrazným úsporám v provozních nákladech.

 4. Pokročilá technologie

  Obsahuje inovativní komponenty, jako je kompresor s dvojitým vstřikováním a chladivo R-32, které zvyšuje energetickou účinnost a snižuje emise CO2.

 5. Odolnost proti mrazu

  Tepelné čerpadlo je navrženo tak, aby fungovalo i při extrémních teplotách až do -25 °C.

 6. Jednoduché ovládání

  Tepelné čerpadlo lze snadno ovládat jedním tlačítkem nebo na dálku pomocí wifi, s možností nastavení plně automatického režimu časovačem, což zajišťuje maximální uživatelský komfort. 

 7. Záruka 7 let

  Vysoká spolehlivost našich jednotek je prověřená a proto Vám rádi nabídneme prodlouženou záruku 7 let, která je podmíněna pouze pravidelnou roční údržbou.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

 • Jaké typy tepelných čerpadel výrobce Daikin nabízí?
  • Tepelná čerpadla vzduch – voda => Váš komplexní systém vytápění, chlazení a ohřevu vody. Tepelná čerpadla vzduch-voda přenášejí tepelnou energii z venkovního vzduchu do vašeho domova. Venkovní jednotka čerpá energii z venkovního vzduchu a pomocí chladivového cyklu ji uvolňuje při vyšší (nebo nižší) teplotě k vytápění (nebo chlazení) prostoru a přípravě teplé vody.

  • Tepelná čerpadla vzduch – vzduch => Celoroční pohodlí pro Váš domov. Tepelná čerpadla vzduch-vzduch, také známá jako klimatizace, přenášejí energii z venkovního vzduchu do místnosti bez ohledu na venkovní teplotu. Venkovní jednotka získává energii z venkovního vzduchu. Pomocí chladivového cyklu uvolňuje vnitřní jednotka do místnosti energii o vyšší nebo nižší teplotě v závislosti na vašich potřebách vytápění nebo chlazení.

  • Geotermální tepelná čerpadla => Efektivní vytápění, chlazení a ohřev teplé vody. Geotermální tepelná čerpadla získávají energii ze země prostřednictvím vrtů nebo horizontálních kolektorů. Instalace geotermálních tepelných čerpadel je složitější a je nákladnější než instalace tepelných čerpadel vzduch-voda.

  • Hybridní tepelná čerpadla => Kombinujte obnovitelné zdroje s tradičními. Hybridní tepelná čerpadla kombinují tepelné čerpadlo vzduch-voda s plynovým kotlem a inteligentní regulací, která přepíná mezi oběma generátory tepla a zajišťuje rovnováhu mezi náklady a ekologickou optimalizací.

  • Tepelná čerpadla pro přípravu teplé vody pro domácnost => Efektivní a spolehlivé zásobování teplou vodou. Tepelná čerpadla pro přípravu teplé vody využívají energii zvenčí nebo zevnitř domu a zajišťují ohřev teplé vody pro vaši domácnost. Tepelná čerpadla pro přípravu teplé vody pro domácnost se často instalují v kombinaci se solárními panely.

 • Jaká je role BinSmart jako oficiálního distributora a jaké služby nabízí?
  • Společnost BinSmart patří mezi naše Home Comfort partnery. Ptáte se co to znamená? Home Comfort Expert spojuje kvalitu výrobků značky Daikin s profesionálním prodejním poradenstvím. Partnery s tímto certifikátem jsme nejprve důkladně prověřili a proškolili. Máte tedy jistotu, že vám navrhnou nejvhodnější řešení pro váš projekt, které vyhoví všem vašim potřebám a požadavkům. Home Comfort Expert partneři Daikin vám doporučí ideální zařízení pro vaši domácnost, zajistí hladký průběh instalace, péči o výrobek i případný servis.

 • Jaká je životnost produktů značky Daikin?
  • Tepelná čerpadla Daikin mají díky důmyslné konstrukci a díky tomu, že jsou vyrobena ze těch nejlepších materiálů, dlouhou životnost. Při správné údržbě vydrží vaše tepelné čerpadlo 15 až 20 let.

 • Jaké specifické výhody nabízejí Daikin čističky vzduchu pro domácnosti s domácími mazlíčky nebo pro lidi trpící alergiemi?
  • Vysoká účinnost - Elektrostatický HEPA filtr je vyroben z jemné síťoviny s velmi hustými vlákny, která jsou nabita statickou elektřinou, a zachytí tak více jemnějších částic ve srovnání s jinými filtry. Pracuje také rychleji a téměř nikdy se neucpe.

  • HEPA filtr - odstraňuje více než 99 % prachu, pylů, roztočů, zvířecí srsti, spor plísní, ale také kouř, bakterie a viry. Bez ohledu na značku, kterou si koupíte, je většina čističek vzduchu vybavena HEPA filtrem. HEPA filtry společnosti Daikin jsou výjimečné tím, že mají mnohem delší životnost. Zatímco jiné filtry je třeba vyměnit každý rok, tak HEPA filtry Daikin vydrží až deset let.

  • Likvidace znečišťujících látek - Vzduch ve vašich domácnostech je plný znečišťujících látek bez zápachu, které se nazývají těkavé organické látky (VOC) a mohou způsobovat různé zdravotní problémy. Těkavé organické látky se uvolňují z mnoha čistících prostředků a běžných předmětů v domácnosti, ale lze je odstranit pomocí čističky vzduchu s deodorizačním filtrem.

Nezávazná poptávka

Vaši nezávaznou poptávku zpracujeme do 2 pracovních dnů a ozveme se Vám s kalkulací na e-mail či telefon.

Nechte to na nás! Naši odborníci se postarají o složitou dotační administrativu. Dotace vyřídíme kompletně za vás! Dotace vám budou vyplaceny od 1 do 6 měsíců od instalace a zprovoznění.

Dotace

Hledat: ""

0 ks
Košík: 0,00